Rekrutacje kierowców

Kierowco!

Znajdziemy dla Ciebie idealną pracę!

Jeżeli jesteś zawodowym kierowcą bądź dopiero chcesz nim zostać wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy, a postaramy się dobrać pracodawcę u którego będziesz chciał pracować długie lata!
Chcesz jeździć zestawem, wywrotką, autotransporterem, a może busem?
Lokalnie, a może po UE?
Na umowę o pracę, zlecenie lub własną działalność?

Ile firm transportowych tyle zasad, wymagań, oczekiwań ale i wynagrodzeń czy benefitów.

W jednym miejscu połączyliśmy oczekiwania kierowców nie zapominając o wymaganiach pracodawców.
Nie trać czasu i wypełnij poniższy formularz i weź udział w procesie rekrutacji!

PRZEŚLIJ FORMULARZ

 

Praca dla kierowcy – podstawowe uprawnienia

Interesuje Cię praca kierowcy? Podpowiadamy, co jest potrzebne, aby zostać zawodowym kierowcą, pracującym dla krajowych i międzynarodowych przewoźników.

Podstawowym wymaganiem, jeśli interesuje Cię praca w charakterze zawodowego kierowcy, jest posiadanie prawa jazdy kategorii B – bez niego nie możesz zapisać się na kolejne kursy. Praca dla kierowców obejmuje osoby, które zdobyły następujące uprawnienia:

 • prawo jazdy kat. B - jeśli interesuje Cię praca w transporcie krajowym bądź międzynarodowym na samochodach o DMC nieprzekraczającej 3,5 t potocznie nazywane busami.

 • prawo jazdy kat. C – jeśli chcesz pracować w transporcie ciężkim, jest to obowiązkowe minimum, dzięki któremu będziesz mógł/mogła prowadzić samochody ciężarowe o DMC przekraczającej 3,5 t., za wyjątkiem autobusu wraz z przyczepą lekką do 750 kg;

 • prawo jazdy kat. C+E – aby przystąpić do kursu na prawo jazdy kat. C+E, musisz posiadać uprawnienia kat. C; dzięki temu możesz kierować pojazdami o DMC powyżej 3,5 t. łącznie z przyczepą;

 • prawo jazdy kat. D – uprawnienia pozwalające na prowadzenie autobusów; aby przystąpić do kursu, trzeba mieć ukończone 24 lata oraz posiadać prawo jazdy kat. B.

Co musisz wiedzieć, zanim zaczniesz szukać pracy dla kierowców?

Samo posiadanie prawa jazdy wybranej kategorii to za mało, aby zostać kierowcą zawodowym w firmie transportowej. Kierowcy, którzy zajmują się przewozem towarów i/lub osób, muszą przejść kurs kwalifikacji wstępnej (dla osób, które nie ukończyły 21 lat) lub kurs kwalifikacji przyspieszonej (dla osób, które ukończyły 21 lat).

Natomiast, jeśli chcesz zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy i ułatwić sobie rekrutacje, warto zdobyć dodatkowe uprawnienia. To, co polecamy na początek, to kurs ADR. Ukończenie tego szkolenia i uzyskanie zaliczenia umożliwi Ci przewóz towarów i ładunków niebezpiecznych, zarówno w Polsce, jak i w innych krajach europejskich.

W pracy kierowcy ważne jest też stałe podnoszenie kwalifikacji – możesz rozpocząć karierę, posiadając wyłącznie prawo jazdy kat. B i sukcesywnie zdobywać nowe uprawnienia, co nierzadko jest finansowane przez pracodawców. Chcesz znaleźć firmę, w której będziesz mógł/mogła podjąć zadowalającą umowe i podpisac z nią umowę? Przeglądasz właśnie oferty pracy w tym zawodzie? Masz prawo jazdy kategorii C+E, B lub D? Poczytaj o rekrutacji kierowców w TGZ.

Praca dla kierowców w TGZ

Chcesz zacząć pracę kierowcy i szukasz rzetelnej, sprawdzonej firmy transportowej, w której mógłbyś/mogłabyś się zatrudnić? W TGZ przeprowadzamy rekrutację kierowców, dzięki której możesz znaleźć pracę zgodną z Twoimi oczekiwaniami, zarówno w zakresie wynagrodzenia, jak i sposobu rozliczeń, czy charakteru stanowiska.

Poszukujemy kierowców posiadających prawo jazdy kategorii B, C, C+E oraz D, którzy są zainteresowani prowadzeniem pojazdów różnego typu, zarówno w Polsce, jak i za granicą (naszymi członkami są też przewoźnicy zajmujący się transportem międzynarodowym).

Jeżeli więc interesuje Cię zawód kierowcy i przeglądasz w nowych ogłoszeniach oferty pod tym kątem, skontaktuj się z nami. Jeżeli w kadrze któregoś z naszych partnerów zrzeszonych w TGZ jest potrzebny kierowca kat. B, C, C+E, D – uwzględnimy Cię w procesie rekrutacji. Dzięki nam praca dla kierowcy jest łatwiejsza do znalezienia!

Rekrutacja kierowców to również korzystne rozwiązanie dla współpracujących z nami firm – posiadamy grupę ponad 1000 potencjalnych pracowników i stale dbamy o jej rozszerzanie. Dzięki temu możesz znaleźć kierowców bez konieczności żmudnego przeprowadzania rozmów. Wiemy, jak trudno jest obecnie znaleźć doświadczonych pracowników, dlatego, wychodząc naprzeciw potrzebom przewoźników, nieustannie poszukujemy osób o różnych kompetencjach. Chcesz się o tym przekonać? Zostań członkiem Transportowej Grupy Zakupowej i sprawdź, jak jeszcze możemy Ci ułatwić codzienną sprawy. U nas znajdziesz oferty pracy dla kierowców w firmach świadczących usługi transportowe w ruchu krajowym i w transporcie międzynarodowym.

Praca dla kierowcy czeka - wypełnij poniższy formularz

Nie musisz sprawdzac osobiście, jakie oferty pracy pojawiają się na dziesiątkach portali. Dzięki nam szybko znajdziesz firmę transportową, w której potrzebują kierowców. Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci znaleźć nowe stanowisko!

 

Gdzie szukać pracy dla kierowcy?

Najlepiej korzystać z firmy wyspecjalizowanej w pośredniczeniu z firmami transportowymi poszukującymi pracowników. Zawód kierowcy daje duże możliwości, także gdy chodzi o atrakcyjne wynagrodzenie, a dzięki TGZ znajdziesz naprawdę korzystne oferty.

Gdzie znaleźć kierowcę?

TGZ prowadzi własną bazę kontaktów i ofert, dzięki którym szybko znajdziesz pracownika. Obojętnie czy szukasz kierowcy ciężarówki, autobusu, czy innego pojazdu, zarówno w transporcie krajowym, jak i zagranicznym, dzięki pomocy TGZ szybko dotrzesz do kandydatów na to stanowisko.

 

 

Formularz rekrutacyjny

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych, dalej „RODO”). informuję, iż:

 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Marcin Kołaczyk, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą TGZ TRANSPORTOWA GRUPA ZAKUPOWA MARCIN KOŁACZYK z siedzibą w Katowicach przy ul. Zbożowej nr 42b, lok. 206 (dalej „Firma”);

 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu w sprawie rekrutacji na stanowisko pracy, na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO;

 3. odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnione przez Firmę osoby uczestniczące w procesie rekrutacji, ewentualnie podmioty zainteresowane zatrudnieniem Pani/Pana, współpracujące z Firmą;

 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej;

 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez wyłącznie przez okres do czasu wycofania zgody;

 6. posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu;

 7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzoru gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.;

 8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne;

 9. dane nie podlegają profilowaniu.

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.