Poznaj nas!

Naszym celem jest zrzeszenie jak największej ilości przedsiębiorstw posiadających własną flotę pojazdów dostawczy i/lub ciężarowych tak aby efektem dużej skali negocjować warunki zakupowe produktów czy usług z dostawcami obecnymi na rynku w zakresie:

Głównym celem grupy jest uzyskanie dla mniejszych firm warunków rabatowych, które są obecnie osiągalne tylko dla dużych przedsiębiorstw. Walczymy nie tylko o ceny ale też o jakość wykonywanej usługi, terminowość realizacji zadań czy szerszą dostępność produktów. Zapytaj Nas ile możesz zaoszczędzić analizując Twoje aktualne rabaty oraz to co dostaniesz dołączając do grupy. Z Naszych doświadczeń i analiz firma transportowa jest w stanie zaoszczędzić od 2.500 do 14.000 PLN rocznie na każdym pojeździe.

Jak to działa?

Najkorzystniejsze oferty na zakup produktów czy usług uzyskujesz jedynie w momencie kiedy Twoje zakupy są po prostu duże.
Jeśli nie jesteś odbiorcą hurtowym, masz kilka samochodów lub po prostu Twoje potrzeby są mniejsze to nie uzyskasz rabatów na kartach paliwowych, oponach czy ubezpieczeniach takiej jak sąsiad, który we flocie ma 150 ciągników.

Dlatego to zespół TGZ wychodzi na przeciw tym firmom, które chcą powalczyć wspólnie o warunki rabatowe aby wyrównać szansę tworząc z kilkudziesięciu małych firm jedną dużą grupę, uzyskując tym samym takie same warunki jak bardzo duże przedsiębiorstwa.

Chcesz sprawdzić ile zaoszczędzisz? Zapytaj nas (analiza jest bezpłatna)
(więcej informacji odnośnie korzyści z członkostwa znajdziesz w zakładce informacyjnej dla członka grupy >>)

Zapytaj o szczegóły współpracy!

Kontaktując się z nami akceptujesz polityke przetwarzania danych osobowych. Kliknij tutaj żeby poznać szczegóły.

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.